Warto przeczytać, polecam!

3 razy R - recenzje

Historie tych trzech kobiet wciągają. Czyta się je szybko, niecierpliwie, by jak najprędzej dowiedzieć się, co będzie dalej.

Oliwia

Nareszcie coś lekkiego, a jednocześnie zdumiewająco prawdziwego. Książka jest mocno osadzona w realiach polskich, a konkretnie w realiach Trójmiasta. I to jest piękne. Bohaterki mogły być moimi przyjaciółkami albo nawet mną. Rewelacja!

Małgorzata Grabarczyk

Autorka w jednym tyglu miesza romantyzm Danielle Steel, sensację a la Jackie Collins, seks w stylu Jilly Cooper. Doskonała mieszanka postaci, zabawnych sytuacji i walki z codziennością zakochanych kobiet i mężczyzn.

lubimyczytac.pl

Ta książka chyba głównie adresowana jest do kobiet ale i ja, choć kobietą nie jestem szybko i z przyjemnością ją przeczytałem. Obraca się wokół życia grupy 30-40-letnich przyjaciół i różnych układów w relacjach damsko-męskich. Na pozór typowa fikcja, ale przypuszczam, że wiele osób po chwili zastanowienia dostrzeże w swoim otoczeniu bardzo podobne typy osób, zachowania i układy. Tak więc wbrew pozorom ta książka jest blisko prawdziwego życia. A przy tym jest świetnie napisana - z dobrym tempem i intrygującym rozwojem akcji. Naprawdę ciężko przerwać czytanie, o czym przekonałem się sam, przewracając ostatnią kartkę o 3 w nocy.

 

Jarek Komorek