Warto przeczytać, polecam!

 Księga gości

 

Temat *
Autor *
E-mail
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Maura: 1

TT

wtorek, 22, grudzień 2015

Maura: 1

UF

wtorek, 22, grudzień 2015

Magda: Dziękuję

Pani Hanno,

Z całego serca dziękuję.

Za sprawą "Bratnich dusz" nagle ożyłam na nowo -zrozumialam, że są jeszcz książki, które mogą mnie tak poruszyć i zaciekawić. Uwielbiam lekkość stylu, tajemnice i złożoność. Chce się czytać i czytać...Życie, a także droga do pracy, nabierają zupełnie nowych barw:-)

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję WIELKIEGO talentu!

Magdalena.

czwartek, 25, czerwiec 2015

Dana: Grecka mozaika

Droga Pani Hanno,

przeczytalam wszystko co bylo osiagalne w naszej, wiejskiej bibliotece powstale w Pani wyobrazni i spisane Pani reka.  Mam dwoch ulubionych autorow - Pania i A. McCall Smith - na ktorych ksiazki czekam z WIELKA niecierpliwoscia.    Mieszkam w Stanach, ale dzieki wspanialej sieci bibliotek mamy dostepne ksiazki w ojczystych jezykach i tak wlasnie odkrylam Pania.   Dziekuje za chwile radosci, wzruszenia i wspanialej  zabawy. Wlasnie odlozylam "Grecka mozaike".  Temat jest mi dosc bliski, gdyz moi rodzice mieli wieloletnich przyjaciol wsrod wysiedlonych do Polski dzieci.   Zycze wielu nowych, wspanialych tematow i oby zostaly przelane szybko na biale arkusze, pachnacego, papieru.                                                     Luv you and hug you!!!                                                                     Dana

środa, 22, październik 2014

Anna Inglot - Gąsior: kontynuacja

Pani Hanno

 

Z zapartym tchem czytałam "W cudzym domu" błagam kiedy kontynuacja. Dawno nie czytałam książki pod koniec której wściekłość z powodu, że nie wiem jak się skończy odbierała mi rozum.

pozdrawiam serdecznie

Anna

a może jakieś spotkanie będzie w Rzeszowie?

poniedziałek, 08, wrzesień 2014

 

Powered by Phoca Guestbook